Lingua Viva, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka Cookies
Nasz zespół
Lingua Viva / O nas / Nasz zespół
Lingua Viva nie jest skomplikowana organizacyjnie, dzięki temu szybko podejmujemy decyzje i realizujemy zadania. Zespół, który koordynuje pracę ponad 60 Lektorów oraz zajmuje się projektowaniem, organizacją, nadzorem i ewaluacją szkoleń składa się z 5 osób. Uważamy, że najważniejsze jest porozumienie, współpraca i zaufanie – efekt w postaci zadowolenia naszych Klientów, z roku na rok przynosi nam oraz więcej sukcesów i satysfakcji.
 • Małgorzata Zielińska
  Dyrektor Lingua Viva
  Odpowiedzialna za strategię koncepcyjną, personalną i wizerunkową firmy. Zajmuje się wytyczaniem celów dla firmy i koncentruje na ich osiąganiu. Nie lubi spoczywać na laurach oprócz urlopu latem. Uwielbia swój zespół, który w większości składa się osób pracujących w Lingua Viva od lat.
  +48 665 765 005
 • Marta Kołodziejczyk
  Metodyk Lingua Viva
  Po studiach podyplomowych z zakresu Business English na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie i podyplomówce z prawa gospodarczego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu nadal szuka nowych dróg rozwoju – obecnie w roli DOS w Lingua Viva
  +48 665 765 007
 • Anna Lipińska
  Koordynator Szkoleń Biznesowych w Lingua Viva
  Od 2004 roku, z przerwą na urodzenie synka, mocną ręką dzierży ster organizacji szkoleń i projektów językowych dla firm na terenie woj. Dolnośląskiego. Dbająca o najwyższą jakość i każdy szczegół racjonalistka z ogromnym poczuciem humoru.
  +48 665 765 006
 • Agata Piwień
  Koordynator Szkoły w Zielonej Górze | Finanse i Rachunkowość Lingua Viva
  Odpowiedzialna za właściwy przepływ środków finansowych w organizacji. Uwielbia tabelki excela a one ją. Drobiazgowa , ale tylko w rozliczeniach. Dodatkowo: świetny organizator i logistyk. Fachowiec od porannej kawy. Często ostatnia gasi światło. Ponadto, z powodzeniem zarządza Oddziałem Lingua Viva w Zielonej Górze.
  +48 665 765 002
 • Renata Pala
  Koordynator Szkoły w Lubinie
  Ma niespotykany talent organizacyjny i umiejętność doprowadzania spraw do końca. Działa kojąco na otoczenie i dba o dobrą atmosferę w Oddziale. Doskonale współorganizuje z Anią Lipińską duże szkolenia biznesowe.
  +48 665 765 004