Lingua Viva, jak wiele innych stron internetowych używa plików COOKIES. Pozwala to nam, na ulepszanie strony, dzięki bezpiecznemu zapamiętywaniu i przechowywaniu wiedzy o tym, jak z niej korzystasz. Pliki nie zawierają żadnych poufnych informacji. Polityka Cookies
Kim jesteśmy
Lingua Viva / O nas / Kim jesteśmy
O nas słów kilka...
Można napisać naprawdę dużo o tym, że jesteśmy zgranym zespołem z doświadczeniem w realizacji wielu projektów szkoleniowych. Od czternastu lat z takim samym zaangażowaniem przygotowujemy kursy językowe dla osób indywidualnych i profilowane szkolenia dla największych firm w regionie.

Nie sposób jednak w kilku zdaniach powiedzieć o tym, co zrobiliśmy i przede wszystkim, co zamierzamy zrobić. To, co najważniejsze, odbywa się przecież tu i teraz.
Idziemy z wiatrem, lecz własną drogą
Świat się zmienia w tempie kalejdoskopowym – ludzie podróżują łatwo i szybko, informacje docierają wszędzie w ułamku sekundy, społeczności on-line są na topie.

W dobie wszechobecnego Internetu, chcemy podkreślić, że dla nas jest on tylko narzędziem, nie medium zastępującym kontakt człowieka z człowiekiem. E-learning, facebook, videokonferencje – to tylko użyteczności, ułatwienia techniczne. Nic nigdy nie zastąpi prawdziwych kontaktów międzyludzkich. Przynajmniej miejmy wszyscy taką nadzieję.
Razem zmieniajmy świat na lepsze!
...i świat stanie się lepszy!
Gdy zastanawialiśmy się nad naszą wizją firmy nic tak nie było dla nas istotne, jak może nieco górnolotne, stwierdzenie: sami zmieniajmy świat - na dobre! Naszym celem jest tworzenie społeczności ludzi w realnej rzeczywistości. Tworzenie miejsc i pozytywnej atmosfery, gdzie ludzie gromadzą się, by uzyskiwać poczucie zadowolenia z siebie, doskonalić umiejętności, tworzyć, zawiązywać relacje, inspirować innych, spędzać czas w sposób, który uznają za wartościowy. To definiuje zarówno naszą firmę, czyli ludzi tworzących ją, jak i to, co oferujemy naszym Klientom.
Lingua Viva to coś więcej...
Na pohybel giełdom na świecie, kursom walut, wbrew konfliktom i zagrożeniom chcemy organizować mikroświaty, gdzie dobry humor, kawa, swobodna dyskusja, tworzenie nowych wartości i chęć przebywania człowieka z człowiekiem są najważniejsze.

Rozmawiajmy ze sobą, wyznaczajmy cele do osiągnięcia, pomagajmy sobie nawzajem... Jeśli na tym się wszyscy skoncentrujemy - wszystko wokół rzeczywiście się zmieni... na lepsze.